Kim jestem?

Home / Kim jestem?

Nazywam się Ola i jestem Mamą Psychologiem i Pedagogiem. Przez wiele lat studiowałam by zdobyć wiedzę na temat rozwoju i wychowania dzieci.

Jeśli:

  • Kochasz swoje dziecko/dzieci
  • Doświadczasz trudności wychowawczych
  • Zastanawiasz się co robić/ czego nie robić by Twoje dziecko było szczęśliwe
  • Nie masz czasu na czytanie całej masy książek na temat wychowania dzieci
  • Potrzebujesz konkretnych wskazówek co robić w trudnych sytuacjach
  • To  dobrze trafiłaś/trafiłeś (raczej trafiłaś bo moje czytelniczki to w 90% kobiety)

Zobacz co mam Ci do przekazania!

Uwielbiam pracować z dziećmi, a swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w wielu placówkach: domu dziecka, przedszkolu, szkole, hospicjum dziecięcym, a także w szpitalu na dziecięcych oddziałach psychiatrycznych.
W trakcie swojej drogi zawodowej współpracowałam z instytucjami państwowymi pełniąc rolę koordynatora oraz kierownika realizowanych projektów.
Równolegle z pracą zawodową prowadzę inicjatywę, której celem jest dzielenie się wiedzą z zakresu psychologii dziecka- blog na którym teraz jesteś. W ramach tej działalności prowadzę warsztaty dla rodziców i nauczycieli przedszkoli.
W pracy kieruję się słowami Janusza Korczaka „Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.
Jestem absolwentką psychologii i pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej, ponadto ukończyłam studia podyplomowe z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z elementami wczesnego wspomagania rozwoju oraz oligofrenopedagogiki.
Jestem zwolenniczką rodzicielstwa bliskości, pozytywnej dyscypliny oraz komunikacji bez przemocy. Od lat interesuje się zagadnieniem inteligencji emocjonalnej. Badałam związek inteligencji emocjonalnej z satysfakcją z życia, żeby sprawdzić co sprawia, że ludzie są szczęśliwi. Chętnie z Tobą o tym porozmawiam.
Prywatnie jestem żona i mama synka  Aleksandra.
W wolnych chwilach relaksuję się szyjąc na maszynie, poza tym interesuję się szeroko pojętym rękodziełem.